Swoje obecne podejście do pracy psiego psychologa kształtowałam przez wiele lat. W swojej praktyce skupiam się nad zmianą stojących za niepożądanymi zachowaniami emocji. W centrum tego podejścia stoi prawidłowa relacja psa i opiekuna, umiejętność rozpoznawania emocji psa i udzielenia mu potrzebnego wsparcia.

Trwała zmiana wymaga dużego zaangażowania i systematycznej pracy, ale owocuje stworzeniem pięknej, silnej więzi i głębokiego porozumienia pomiędzy Tobą i Twoim psem.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, oferuję wyłącznie konsultacje on-line.

współpraca z psim psychologiem

Jak wyglądają konsultacje?

Pierwsze spotkanie trwa około 1,5-2 h i odbywam je najczęściej w Twoim domu – tam mam największą szansę, by zaobserwować naturalne zachowanie psa. Obserwacja jest dla mnie podstawą, często ważniejszą niż wywiad, na bazie której decyduję o krokach do podjęcia.

Pierwszą część spotkania poświęcam na dosyć szczegółowy wywiad z opiekunem, podczas którego proszę o podstawowe informacje na temat psa: jego zdrowia, wieku, aktywności, sposobów spędzania czasu, typowych zachowań na spacerze i w domu, diety. Dyskutujemy również o problemach, które były przyczyną umówienia spotkania.

Następnie podejmuję się pierwszej diagnozy i przedstawiam plan dotyczący pracy z psem. Wyjaśniam podstawę każdego z podejmowanych kroków. Masz możliwość przećwiczenia wszystkich elementów pod moim okiem, wspólnie dyskutujemy i wyjaśniamy wszystkie detale.

Pamiętaj, że aby terapia była skuteczna, wymagam od Ciebie systematycznej pracy i trwałej zmiany nawyków. Po drodze może okazać się, że niektóre z zaleceń okażą się dla Ciebie trudne w realizacji lub nie będą odpowiadać Twojemu psu. Z tych względów zalecam, aby po dwóch lub trzech tygodniach odbyło się kolejne spotkanie, bym mogła zweryfikować Wasze postępy, poprawić pojawiające się błędy, zaradzić trudnościom i w razie potrzeby wprowadzić modyfikacje w planie pracy.

cennik

Pojedyncza konsultacja

200*
Płatność gotówką podczas spotkania.
Umów się

Pakiet trzech konsultacji

540*
180 zł / spotkanie przy opłaceniu 250 zł podczas pierwszego spotkania. Podczas pierwszego spotkania od razu uzgadniamy terminy kolejnych.
Umów się

Pakiet czterech konsultacji

680*
170 zł / spotkanie przy opłaceniu 300 zł podczas pierwszego spotkania. Podczas pierwszego spotkania od razu uzgadniamy terminy kolejnych.
Umów się

*zależy od lokalizacji zgodnie z poniższą mapką

Obszar ciemnozielony – cena jak w cenniku

Obszar jasnozielony – cena z cennika + 50 zł / spotkanie

Obszar szary – cena z cennika + 70 zł / spotkanie

Dojazd poza Warszawę – cena uzgadniana indywidualnie

Umów się na konsultację

    Wybierz, ile chcesz odbyć spotkań:
    Jedno/dwa spotkanieTrzy spotkaniaCztery spotkania lub więcej
    Dane podane w formularzu zostaną przetworzone wyłącznie w celu realizacji Twojego zgłoszenia.